بسته بندی اثاثیه منزل

اثاث کشی و بسته بندی

بسته بندی اثاثیه ظریف بار

بسته بندی اثاثیه ظریف بار توسط نیروی کار آموزش دیده و متخصص انجام می شود تا از محافظت از اثاثیه در طی مراحل اسباب کشی اطمینان حاصل شود.

بسته بندی یکی از مهم ترین مراحل انتقال اسباب و اثاثیه است. هنگامی که افراد از خانه ای به خانه دیگر منتقل می شوند و یا کارگران از یک شرکت به شرکت دیگر منتقل می شوند نیاز به کمک شرکت های حمل و نقل اثاثیه برای جابجایی اسباب و اثاثیه و سایر مواردی که باید منتقل شوند دارند. بسته بندی وسایل قبل از حمل و نقل مسئله مهمی است و اولویت ها برای جلوگیری از خسارات از جمله خراشیدن قطعات اثاثیه، لوازم خانگی یا دارایی گران قیمت است. بنابراین اثاثیه باید به خوبی بسته بندی شوند و در کارتن های مناسب قرار داده شوند.

بسته بندی ظریف بار
بسته بندی ظریف بار

اندازه و هر نوع اثاثیه به نوع متفاوتی از بسته بندی نیاز دارد. بنابراین از مواد و ابزار مخصوص بسته بندی استفاده شود که دستگاه ها را از زنگ زدگی، رطوبت محافظت کند. بسته بندی حبابی، که بسته بندی کیسه های حبابدار برای محافظت از اثاثیه است یکی از بهترین انواع بسته بندی اثاثیه است که در هنگام حمل و نقل موانع و ضربه هایی را تحمل می کند.

اسباب کشی شبانه روزی
اسباب کشی شبانه روزی

بسته بندی وسایل آشپزخانه در باربری ظریف بار

در باربری ظریف بار بسته بندی وسایل آشپزخانه با استفاده از مقوا و نایلون حبابدار انجام می شود و بسته بندی آن ها در جعبه های کارتن محکم انجام می شود. بین هر لایه، یک جداکننده مقوا قرار می گیرد تا در معرض شکستگی قرار نگیرند.

آن ها اقلام کوچکی مانند قاشق، کارد و چنگال را در کیسه های کوچک جمع می کنند. شایان ذکر است وسایل آشپزخانه به خوبی تمیز می شود تا هنگام حمل و نقل آلودگی در آن ها نباشد.

ارسال پرسنل نظافتی در باربری صداقت بار

ارسال پرسنل جهت نظافت خانم و آقا

نظافتی (ارسال پرسنل خانم و آقا جهت نظافت محل کار و خانه که شامل موارد راه پله، اتاق نشیمن، پارکینگ، حیات و…)

 

ارسال پرسنل جهت پذیرایی خانم و آقا

بسته بندی وسایل منزل بله یکی از کار های مهم در اسباب کشی بسته بندی وسایل منزل می باشد . این کار نیاز به متخصص و تجربه زیاد نیاز دارد که صداقت بار با در اختیار گرفتن کارگران که متخصص بسته بندی وسایل منزل می باشند در اخیتار شما قرار می دهند و باربری شما را با بهترین کیفیت انجام می دهد .

 

تکنیسن فنی

اثاث کشی و بسته بندی

بسته بندی توسط خانم و آقا

 

 

پذیرایی جهت مراسمات عروسی ، تولد ، ختم (آقا و خانم)

بسته بندی پرده در ظریف بار

پرده و روتختی قبل از بسته بندی باید شسته شود و آن را به خوبی پخش کرد و در معرض آفتاب قرار گیرد تا از ساس یا سایر حشرات دیگری که ممکن است بعد از بسته بندی در داخل گسترش یابد محافظت کند.

در این باربری از کیسه های پلاستیکی بزرگ و محکم برای بسته بندی پرده ها و قرار دادن پتوها در آن ها استفاده می شود.

بسته بندی حرفه ای
بسته بندی حرفه ای

بسته بندی وسایل شیشه ای در ظریف بار

اجسام شیشه ای بسیار سریع تر از هر چیز دیگری در خطر شکستن قرار دارند و برای بسته بندی و حمل و نقل دقیق آن ها به زمان زیادی نیاز است. این وسایل باید بسته بندی درستی داشته باشد تا از شکستگی آن ها هنگام حمل و نقل جلوگیری شود. این اتوبار از پلاستیک حبابدار برای بسته بندی وسایل شیشه ای و همچنین کارتن های محکم استفاده می کنند تا این موارد در معرض شکستگی نباشند.

بسته بندی وسایل چوبی در باربری ظریف بار

هنگام بسته بندی وسایل چوبی، شامل مبل، تختخواب و سایر وسایل چوبی باز می شوند و به قطعات کوچک تبدیل می شوند. پرسنل این باربری این وسایل را به روش های خاصی بسته بندی می کنند تا چوب آن را از آسیب حفظ کنند. از پلاستیک به طور کامل در بسته بندی استفاده می شود. در پایان نیز این وسایل با استفاده از کاورهای پلاستیکی برای محافظت در برابر گرد و غبار پوشانده می شوند، تا به خوبی نگهداری شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.